Počítačové sítě

Reichle & DeMasssari Švýcarská firma Reichle&De-Massari je vedoucím svetovým výrobcem telekomunikacních kabelážních systému pro LAN, WAN i SOHO aplikace.

Vybrat správné rešení pro komunikacní infrastrukturu je jedním z nejduležitejších rozhodnutí, které musí IT manažer nebo sítový specialista ucinit. Množství prenášených dat neúprosne roste, každé tri roky se objemy zdesateronásobují. A technologie neustále krácí kupredu. Nelze tedy brát finance jako jediný faktor, jenž hraje pri rozhodování roli. Je treba vzít v úvahu hlavne budoucí požadavky a rozvoj. Moderní kabelážní systémy musí být flexibilní a modulární, aby mohly splnovat dlouhodobé potreby uživatelu. Prípadný upgrade musí být proveden rychle a jednoduše, bez nutnosti zásadní investice.Systém R&M freenet pro datové, hlasové a video aplikace je mostem mezi budoucností a prítomností. Modulární design zajištuje jednak kompatibilitu se stávajícími systémy, na druhou stranu umožnuje budoucí rozvoj. Každá sféra zákazníku má jiné požadavky, proto vyžaduje kabeláž splnující specifické potreby. R&M freenet je složen ze trí ruzných systému, z nichž každý prináší ideální rešení pro danou skupinu zákazníku.

CLASSIC system

CLASSIC system je urcen pro všechny soucasné aplikace vcetne Gigabit Ethernetu. Predstavuje optimální pomer mezi kvalitou a cenou pro uživatele, kterí prenášejí menší až strední objemy dat. Jednotlivá prípojná místa jsou pripojena kabely z kroucených páru. CLASSICsystem odpovídá standardum kategorie 5 a 5e, splnuje parametry tríd zapojení D a De.

STAR system

STAR system nabízí absolutní špicku v soucasných metalických kabelážích. Je urcen zejména pro nárocné uživatele, kterí prenášejí strední až vetší množství dat. Vyhovuje návrhum na pripravovanou kategorii 6, splnuje parametry tríd zapojení E a F.

VISION system

VISION system otevírá nové možnosti pro všechny datové, hlasové i video prenosy, reprezentuje alternativu ke konvencním kabelážím. Díky použití optických vláken nejsou nutné patrové rozvadece – využívá se topologie s jediným bodem administrace. Telefonní rozvody mohou být rešeny separátne pomocí metalických vodicu. VISIONsystem je urcen predevším pro uživatele s nejvetšími nároky na šírku pásma, bezpecnost a odolnost proti rušení.

Úvod | O nás | Reference | Provádíme | Kontakt | Přihlásit